| 24monden a întrebat:

Am facut un blog dedicat serialului "State de Romania" http://serial-state-de-romania.blogspot.com/ Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Ralucutzzza a răspuns:

Fain. Bafta in continuare

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Heeheheei,aveam ceva de comentat,dar imi iau stupid si ma abtin.

Nu de stupid, dar ma abtin, stii...as scrie degeaba despre actorii 'rromi' care nu sunt rromi si cat de buuuun e serialul asta care mai are putin si ajunge la 200 episoade.

Viral viral hurr viral typical romanian sitcom.
Stai, am zis sitcom?

blogul e la fel de bun ca serialul, multa bafta cu hit'urile.

| Crystal112 a răspuns:

Parerea mea este ca promovezi incultura, fara suparare
astfel de actori nu ar trebui sa se injoaseasca intr-un asemeanea serial

| Africanwitch a răspuns:

Vrei sa vomit?
Din cauza oamenilor ca tine romanii sunt considerati inculti, rromi si infractori. Prea pacat ca nu toti romanii incearca sa promoveze lucrurile pozitive si cu adevarat reale ale tarii noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte dragut incearca sa mai bagi si poze si eventual episodul 1 ca pe toata lumea intereseaza.

Răspuns utilizator avertizat