| GabiGabrielle a întrebat:

Am inceput de cateva zile sa ma uit la iubiri secrete. Cine imi poate povesti pe scurt ce s-a intamplat in sezonul 1?

Răspuns Câştigător
| biancutza99 a răspuns:

Madalin era cu delia dar el schimba fetele ca pe sosete deci a inselat-o cu anda; ea la prins si a vrut sa spuna toate chestiile rele pe care le face el la politie; mama sa care era servitoare la casa maris era adoptiva si o chema geta...valeria a descoperit printrun test ca madalin e fiul ei si de atunci a inceput sal iubeasca,el a inceput sasi apere famillia si a intrat in puscarie; cineva (nu mai stiu cine :d)a planuit sal calce cu masina pe radu dar in geaca lui era inbracat andrei si asa a ajuns andrei paralizat; bunicu sau ia angajat un terapeut,pe takeshi care la ajutat mult si sia revenit; batranul are un prieten pe undeva prin tara care are o fiica si a trimis-o la Bucuresti sa invete, ea e irina; in casa a mai aparut si diana, care ia schimbat total stilul lui irina si i-a dat incredere in ea, indepartando pe delia de radu; inainte de toate astea radu a aflat ca are un copil de 10 ani si mama sa i la lasat in grija; fratii mamiron au rapito pe delia si vroiau so omoare dar sorin s-a indragostit de ea si asa a reusit sa traiasca, el a incercat so ia de mireasa dar ea a fugit ca sa fie cu radu... apoi a aparut Vlad care a "omorato"pe delia(nu stim inca ce s-a intamplat) si a "omorato" si pe diana(vei cedea ce sa intampla), cam atat pot sa-ti zic, sper ca te-am ajutat :d