| ComatoseWine a întrebat:

Am inceput sa ma plictisesc rau si trebuie sa ma apuc sa-mi fac lista cu 100 de filme de vazut anul acesta.Imi plac filmele psihologice, horror, mister, crima, drama.Si vreau sa urmaresc si cateva anime-uri interesante mai scurte.Anime-uri de cateva episoade(10-13-39)Multumesc!

8 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Recomand Tinker taylor soldier spy.

| dropit a răspuns:

The boondock saints, cloverfield, v for vendetta...
iar anime-uri...death note, skip beat, shiki, lovely complex, nana,...

| amoramor a răspuns:

Recomand filmele: Priest, Shark night, Shutter, Orcs, The unborn, Fright night, Scream, Final destination, Drag me to hell.
Daca ti-a placut serialul Buffy, the vampire slayer, poti sa vezi Angel.

| KamiixSweet18 a răspuns:

Pai care dureaza 2 ore film intreg si frumos este happy feat!

| DanielleDanielle a răspuns:

Eu propun serial Supernatural, Vampire Diares sau Walking Dead. Eu le privesc regulat si nu ma plictisesc de ele.

| Saika a răspuns:

Daca vrei anime'uri interesante urmareste'le pe toate care ti le zic eu si nu ai sa te mai saturi de ele. Mirai Nikki (26 ep). Another (12 ep). No.6 (11 ep). Deadman Wonderland (12 ep + OVA). Eu una, am urmarit mai multe de acest gen, dar acum ti'am dat cele mai bune dintre ele si nu au o ordine anume. Anime'urile astea sunt horror si psihologice. Merita sa le vezi pe toate si vei mai cauta. Sper ca te'am ajutat big grin

| LucyHeartfiliaXD a răspuns:

Sunt multe anime-uri interesante, eu acum urmaresc Soul Eater Naruto si Fairy Tail, cauta pe anime. kage XD

| ComatoseWine explică (pentru LucyHeartfiliaXD):

Despre ce e Soul Eater? Dar Fairy Tail?