| DarkWolf2003 a întrebat:

Am nevoie de toate serialele cu vampiri, varcolaci, varjitoare pe care le stiti. Va rog mult.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

TVD,The Originals, Teen Wolf, True Blood, Buffy The Vampire Slayer, Being Human, From Dusk Till Dawn: The Series, Dracula (2013),Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013),The Strain, Supernatural, Valemont (miniserie), TSC, Salem, Penny Dreadful, Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-),The Magicians, Merlin, Legend Of The Seeker, The Gates, Charmed, Witches Of East End

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Poti incerca serialul Charmed.

| koharukusumi a răspuns:

Salutare! Uite cateva filme pe care eu le-am vizionat:
1. Teen Wolf
2.The vampire diaries
3.Supernatural
4.The reaping
5.American Horror Story (acesta nu m-a dat pe spate)
6.Lucy
7.Twilight
8.The walking dead
9. Fear the walking dead
Sper ca te-am ajutat cu ceva! Funda? >big grin