| xTrixie a întrebat:

Am niste intrebariiiii sad :
1. Martina are iubit? Dar Pablo?

2. Laura Marano si Ross Lynch sunt impreuna?

3. Austin si Ally o sa fie impreuna in serial?

4. Cum se sfarseste Sonny si steluta ei norocoasa? Ca cei de la disney nu au mai continuat povestea.

funda love struck

8 răspunsuri:
| Alejandra4785 a răspuns:

1)Martina are iubit.Pablo nu are iubita.
2.Nu,nu sunt impreuna.
3.Da o sa fie impreuna.
4.Toti o sa fie fericiti preupun eu unt in Spania acum si acest serial este inainte.Aici se difuzeaza toate episoadele, insa mai e u pic si se va termina sad.

| Mokaxoxo a răspuns:

1Nu.Nu.
2.Nu cred.
3.Da.
4.Sonny se intalneste cu Chad dar apoi Sonny castiga un concurs foarte important si Chad devine gelos si cere renumararea voturilor si el castiga iar Sonny se desparte de el.

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai cauta pe cinemagia.ro despre martina si pablo din violetta si vei afla. nu sunt impreuna rosh lynch si laura marano( scrie in bravo girl ca ross e singur), austin o sa o sarute pe ally dar mai incolo si sonny si steluta ei norocoasa nu mai tin mintelaughing

| deny1230 a răspuns:

1.Da,e cu Peter Lanzani.Pablo a fost cu Mercedes(Ludmilla) dar s-au despartit
2.Ar vrea el.Nu nu sunt impreuna dar din partea lui poti sa te astepti la orice.Cn stie? Baiatul ala e cam pervers.Am vazut cateva interview-uri si poze cu ei de aia zic.
3.Da pentru un episod(sez 2).Da o sa se desparta pentru ca le afecteaza parteneriatul.O sa fie impreuna pe la mijlocul sez 3( inca nu e dat in US dar sunt vids spoilers pe youtube)si o sa fie in sfarsit un unblocked kiss(este si vid).Vor fi mai mult timp impreuna da acuma nu stiu si cat.
4.Aici chiar nu stiu sa-ti raspund

| XoXoAlee a răspuns:

De martina nu stiu, dar pablo e cu mercedes lambre(ludmila),

| XxXExpert a răspuns:

Parca nu erau acceptate intrebarile care solicita contactarea MAMEI OMIDA!

| Mineツ a răspuns (pentru XxXExpert):

laughing)))) fanii Disney

| KiDaAnDrEeA a răspuns (pentru Mineツ):

Si ce daca se uita la disney?laughing nu-i nimica de ras in asta, nu esti niciodata prea batran sa te uiti la desene animate, nu trebuie sa fi "imatur" sau mai stiu eu cum ca sa te uiti la desene... gosh x_X