| Crissu3005 a întrebat:

Am o curiozitate:care este serialul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Supernatural.
Are in acest moment 8 sezoane, al 9-lea incepe anul acesta, in septembrie.
Imi place pentru ca are de toate.Actiune,horror,fantasy,mister si comedie cu moderatie.
Si House M.D. este foarte frumos, dar nu am avut vointa sa il termin deoarece s-au schimbat foarte mult lucrurile din sezonul 4 si mie nu-mi plac schimbarile.

| Crissu3005 explică (pentru RandyMarsh):

Supernatural e si serialul meu preferat in mare...

18 răspunsuri:
| Biiannca a răspuns:

The vampire diaries, american horror story, pretty little liars, gossip girl si skins

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ordine
Prison Break
Friends
E.R

| faramatania a răspuns:

Mai multe:True Blood,Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, The Walking Dead, Hemlock Grove, Banshee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Walking Dead.

| AlexeHellsing a răspuns:

Teen Wolf, Hemlock Grove, True Blood, Dexter, Merlin, Vampire Diaries.

| Northern a răspuns:

Hannibal

| Clauvdgg a răspuns:

Sons of anarchy big grin
Imi plac f f f f mult si : Game of thrones, The walking dead, dexter si supernatural... bine mai sunt si altele dar astea sunt printre primele :

Al tau?

| Crissu3005 explică (pentru Clauvdgg):

Mi-e greu sa aleg unul.Cred ca ar fi Supernatural,Flashpoint,Hart of Dixie, Grimm, Criminal Minds, Blue Bloods..., mai sunt multe.Si nu prea pot sa fac diferenta intre ele pentru ca fiecare are farmecul lui.

| Cipri99 a răspuns:

Hell on wheels(inca se mai face ii la a3lea sezon ep 3 acuma) si Spartacus(s-a terminat).

| Roxxanne a răspuns:

Pretty little liars.

| Cristina1994c a răspuns:

The vampire diaries

| KazumaKwabara a răspuns:

Supernatural for sure dean is the best, and aside him CAstiel(the angel of the lord) is the next, but, hey, assbut everybody is amazing

| undercover01 a răspuns:

Prison Break love struck

| Andrutsa06 a răspuns:

Castle(e numele unui personaj). E serial politist si are si comedie, putina drama, dragoste. A ajuns deja la sezonul 5 si in toamna apare pe net si sezonul 6

| RachelWth a răspuns:

Multe sunt. Gossip Girl it's my favourite big grin