| AlexandraPrincess a întrebat:

Am o intrebare daca stiti un film cu o fantana(este de groaza)
Nu stiti cum se numeste!? M-am uitat la el cand eram mica si am uitat cum se numeste, dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| FallingLeaves a răspuns:

"The ring" se numestewinking

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Cred că este vorba de filmul "The Ring".
Pa-pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

E vorba de The Ring (2002) : http://www.imdb.com/title/tt0298130/

| Piratul10 a răspuns:

Povestește puțin din acțiune dar oricum filmul se numește The Ring.

Imi dai mie FUNDA?

| AlexandraPrincess explică:

The Ring se numeste Multumesc! :* Nici nu stiu cui sa dau funda laughing)

| Stresanta a răspuns:

Sunt "n" filme cu fantome. Poti povesti putin actiunea ca sa ne dam seama big grin

| Aladinoi a răspuns:

The Ring poate?