| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare dupa ce se termina seria naruto la episodul 220 ce urmeaza? naruto shipuden episodul 1 sau este un filmul nustiucare va rog sa ma ajutati ca vreau sa le iau pe toate in ordine

4 răspunsuri:
| andrei1121 explică:

Dar naruto movie 1 si naruto movie 2 ce legatura au?

| aureljeo a răspuns:

Incepe shippuden acum e la episodul 304 asa de info si manga la 624

| Mari2104 a răspuns:

Eu sunt acum la ep.68 din Naruto Shippuden si ma uit pe vplay. Dupa Naruto ep.220 urmeaza direct ep.1 din Naruto Shippuden si niciun alt film.Mie imi place mult de tot Naruto, sper ca ti-am fost de ajutor.:*

| Man_Razvan_1999 a răspuns:

Eu nu inteleg dc episodul 220 se incheie cu naruto cum se duce sa se antreneze cu jiraya si naruto shippudem incepe cu naruto cum fuge dupa sassuke.