| MadyMadutza a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se uita la inima nu respecta reguli de pe kanal D. Eda si Harun sunt casatoriti in realitate?

2 răspunsuri:
| Cineva231 a răspuns:

Nu.harun e logodit cu melda.nu stiu exact daca si in prezent, dar stiu ca au fost.in orice caz nasterea unui copil fara casatorie a produs mari furori in familia edei si chiar si intre vecinii acesteia.in episodul de marti meda i-a zis doctorului ca harun este logodnicul ei ca sa il mute la alt spital pe care batu nu il stie si sa poata sa se refeca linistit

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Si eu ma uit...mai sunt 6 episoade. Nu nu sunt casatoriti.pacat...