| GuitaristFan a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce vizioneaza emisiunea,, Te vreau langa mine" a televiziunii Kanal D.
Ce s-a intamplat astazi(3.02.2011), pe la sfarsitul emisiunii cu Dumitru Rez si Anastasia? Ori...
De ce Dumitru a plecat din emisiune?
Multumeschappy
[Fundaaaa; x]

Răspuns Câştigător
| RoxiutzaRux a răspuns:

A venit la paravan pentru Dumitru o femeie pe nume Mariana...si a refuzat-o. Apoi in pauza d publicitate a vb cu Anastasia si i-a zis ca Mariana are riduri in zona mustatei sau ceva de genul. Apoi cei d la kanal d l-au dat afara din cauza comportamentului.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A si mai este ceva A facut-o pe una moldoveanca la telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine i-au facut cei de l-a canal D.Era un nesuferit de om oare cine vroia sa vina pentru el?! pamela anderson? parerea mea este ca el nu avea ce cauta in aceasta emisiune. datorita caracterului infect de care a dat dovada.nu poti vb asa despre o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumitru a fost dat afara din emisiune pentru ca a fost auzit de echipa emisiunii cum a vorbit urat despre dna Mariana cara venise sa-l cunoasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumitru, cred ca are o fobie la femei. Emisiunea va fi mai vesela fara el, (a stat destul, ii placea acolo), are gurita cam sloboda pentru un "barbat".
Era f fals, un om care l-a luat pe NU in brate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu isi gasea perechea si nimeni lu il suna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumitru e impotent de aia nu vroia femei, probabil i-a fost jena sa zica ca se arde in fund cu pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumitru a plecat din emisiune pentru ca a jignito pe doamna Mariana care a venit la paravan ( a spus ca e urata si are riduri ) eu cred ca Dumitru nu stie ce vrea doamna Mariana este foarte frumosa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine ca a plecat, era un nesuferit. oricum era pisica pe primul loc si pe urma femeia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca Dumitru va gasi vreodata ceea ce cauta:o femeie f. tanara, f.frumoasa si dornica sa-l ingrijeasca atat pe el, cat si pisica lui, intr-o cutiuta de garsoniera.Nemultumitul pierde tot! Asta nu stiai Dumitru? Dar de varsta si de ridurile tale, ce spui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca a fost nesimtit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult ca mi-ai raspuns si nu cred ca's personaje fictive mi se pare foarte interesanta si frumoasa emisunea(mai ales Vasi(Tumbai)tonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a intamplat cu doamna voica? cea bruneta de 40 si ceva de ani care cauta un smardoilaughingcare e din colentina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vad ca te te uiti la emisiune, am si eu o intrebare: stii mai multe despre Mariana, cea care a venit pentru Dumitru? Am tot incercat sa sun in emisiune sa iau legatura cu ea, dar suna mereu ocupat. Stiu despre ea decat ca o cheama Mariana Florescu, este din Constanta si este coafeza. As vrea macar o adresa daca nu un numar de telefon!
Daca m-ar putea ajuta cineva...va rog mult!

| Rëndark a răspuns:

Emisiunile astea`s regizate... au personaje fictive! Va pierdeti timpul cu ele!