| maddog95 a întrebat:

Am o nelamurire am vizionat filmul "Inception" si desi toata lumea il considera "grozav si vai de mine cel mai bun film" eu sincer nu-l consider astfel as dori argumente pro si contra sa vad si eu ce ati vazut asa grozav la acea harababura...

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Fiecare cu parerea lui! Gusturile nu se discuta!

3 răspunsuri:
| Cocoa a răspuns:

Filmul este unul de natura psihologica si daca nu te concentrezi asupra actiunii atunci cand il vizionezi...e cam egal cu zero.Nici pe mine nu m-a dat pe spate dar poate pentru ca prefer alte genuri de filmehappy

| Unkonwn a răspuns:

Vai deci.eu cred ca chestia la tine e ca n-ai inteles.ii un pic cam greu.niq am inteles cateva chestiii.da no. ii putin mai complicat. da ee suuper. e un film chiar unic.care necesita CREIERlaughing.( nu zk ca tu nai creier).bun. pai pote nu team convins da no.mie mi se pare fainhappy

| mytza92 a răspuns:

Sincer filmul acesta este pentru un public cu un iq putin peste medie dar eu nu te condamn stai linistit ramai la filmele cu chuck norris si bruce leewinking