| xpbauuxx a întrebat:

Am o problema straight face. Cand ma uit la episoade de circa 20-30 min, acestea merg in imagini. ajutati-ma, Spuneti-mi ce ar trebui sa modific, sa descarc sau sa fac sa rezolv problema! FUNDA >XXXX

Răspuns Câştigător
| beatrysica2001 a răspuns:

Pai, inseamna ca este memoria incarcata.Ti-as recomanda sa mai stergi din fisiere, jocuri, etc ce ai pe destop care nu este important si daca tragi ceva ai grija ce tragi, poate fi virusat! Funda?

| xpbauuxx explică (pentru beatrysica2001):

Ar mai fi si alte metode ca am incercat da merge cam la fel straight face si nu prea am multe pe destop

1 răspuns: