| Mija_Costantin_1993 a întrebat:

Am o problema, eu am cs:go-ul si sincer sa fiu m-am distrat pe el aveam vreo 110-150 fps-uri in el insa mi s-a viruast pc-ul si l-am devirusat. Dupa aceea am intrat in cs:go si de atunci imi merge in 10 frame-uri maxim. Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| tudor565 a răspuns:

Chiar daca l-ai devirusat tot mai raman cateva fisiere daunatoare.Iti spun asta din propria experienta.Ca si Felix iti recomand sa iti schimbi windowsul.

1 răspuns:
| BuffaloSoldier a răspuns:

Foarte ciudat, incearca sa iti reinstalezi windowsul si sa iti dai setarile pe low
Bafta!

| tudor565 a răspuns (pentru BuffaloSoldier):

Chiar daca l-ai devirusat tot mai raman cateva fisiere daunatoare.Iti spun asta din propria experienta.Ca si Felix iti recomand sa iti schimbi windowsul.