| BeYourserlf a întrebat:

Am revenit laughing! ce mai faceti? am o intrebare in ce parte din Twilight beaking down (1 sau 2) Jacob se indragosteste de fetita Bellei? fundisa si vot:*

Răspuns Câştigător
| dyavollitsa a răspuns:

Fatha eu cred ca in partea a2a ...ca stiu ca in prima parte e casatoria bellei ...nasterea fetitei si lupta dintre vampiri si familia voluturilaughing pentru ca volturi afla ca fetita e pe jumatate vapir jumatate omlaughingin a 2a parte apare sigurlaughing ca atunci e si fata mai marelaughing nu asa de micalaughing:X by3 ftha ne vdm la scoala si sa imi aduki filmul plsss:X:X

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Jacob se indragosteste de Renesmee in a doua parte numita "Jacob", care este scrisa din perspectiva lui Jacob. Si in film cred ca tot in a doua parte care va aparea in 16.11. 2012.

| Adryana a răspuns:

Buna. Pay in carte Jacob se indragosteste de Renesmee de cand aceasta se naste (adica din prima parte presupun ), dar probabil in a doua parte (cand va fi mai mare Renesmee) se va indragosti cu adevarat de ea.

| AnnaDee a răspuns:

Buna! Si bine ai revenit!
Din cate am înțeles și eu, se pare ca da.
Whatever, filmele astea devin din ce în ce mai ciudate.
O zi frumoasa sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 2 parte.prima parte consta numai in nasterea fetitei