| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sugestii de seriale/filme coreene.
Sunt un newbie la categoria asta, asa ca n-am nicio idee despre ce-ar trebui sa incerc.Tot ce ati vazut/v-a placut...lasati si pe-aici.Multam.

Răspuns Câştigător
| 9kittygirl9 a răspuns:

Pentru inceput, poti vedea seriale coreene pe www.viki.com sunt o multime,sunt subtitrate in diferite limbi si e destul de convenabil. Seriale si filme vizionate: Boys over flowers (preferatul meu),You`re beautiful, Heartstrings, City Hunter, Heirs, Dream High(1 si 2),Good Doctor,Personal taste, To the beautiful you, Playful kiss, Flower boy next door... Filme am vazut doar Juno, Jenny si My little bride (destul de interesante depinde de varsta ta)... Daca ai intrebari, poti sa ta adresezi.Am putina experienta in asta.;)

| anonim_4396 explică (pentru 9kittygirl9):

Am inceput Boys over flowers si Heartstrings momentan.Si poate incep si Playful kiss.Heheh,multumesc de sugestii.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Visul regelui.Pe National TV.De la 21, 15.Luni si marti.

| Lynna a răspuns:

Winter Sonata.

| Darius392 a răspuns:

Eu m-am uitat la:
The Monster si e foarte bun.
Keep Watch.
Funda?