| WhiteShadow238 a întrebat:

Am si eu o intrebare :
De curand mi-am cumparat niste filme originale pe CD ( acum nu imi ziceti ca dc am dat bani cand puteam sa-l vad online ajutati-ma cu ce vreau big grin)
le-am luat ca sa am si eu acolo ca orice om un cd cu un film in casa daca se ia netu sa nu ma plictisesc!
filmul se numeste WANTED! si cand il insertez si vreau sa ma uit sunt parti
EX : VTS_01_0, VTS_01_1... pana la VTS_01_5 si nu stiu sa pun subtitrare la prima parte merge si prima parte tine 22 de min apoi dupa ce se termina prima partea se opreste o sec si porneste partea a 2a si partea a 2a nu are subtitrare si nu pot sa o pun pe aceeasi pentru ca nu o sa ruleze in continuare o sa ruleze de la inceput subtitrarea, asa ca trebuie sa fac cumva sa ruleze tot filmul odata si sa fie tot HD ca il pun pe LCD sa vad in hd ca sa se vada frumos (DAU FUNDITA)

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Din cate stiu eu, cand introduci filmul in DVD, el porneste automat.
Cand il introduci in PC dai dublu click pe iconita CD-ROM-ului si el va porni. Daca dai explorare DVD iti apar acele TS. Din cate stiu eu subtitrarea este introdusa pe imagine, nefiind nevoie sa o pui tu. Sper ca te-am ajutat cu ceva. Succes!

1 răspuns:
| GabytzA_6428 a răspuns:

Trebuie iti cumperi subtritarea sau sa o descarci de pe net (ceea ce e mai usor ) apoi o instalezi funda :d