| Kys2000 a întrebat:

Am și eu o întrebare legata de filmul deadpool 3, am văzut ca în cinematografe se lansează pe 24 iulie dar pe net scrie 26, pot sa îl vad mâine înseamnă?

7 răspunsuri:
| Kys2000 explică (pentru Yurisa):

Pai dar pe cinemacity apare filmul și pe 24 și poți să-ți cumperi bilet online sau sa ti faci rezervare

| Yurisa a răspuns (pentru Kys2000):

Ok am făcut un mic research și cred că mi-am dat seama cum stă treaba.
Depinde de țară, filmul are avanpremiera fie pe 24, pe 25 sau 26.
Dar data de 26 iulie e cea în care filmul va fi valabil pentru toată lumea. Dacă apare pe site pe 24 înseamnă că e avanpremieră.

| Kys2000 explică (pentru Yurisa):

Am inteles, pai si pot sa ma duc la avanpremiera, nu?

| Yurisa a răspuns (pentru Kys2000):

Daca ai noroc sa mai gasesti locuri da laughing am raspuns tarziu, dar sper ca te-ai dus la film si ca ti-a placut laughing

| islogan a răspuns:

Esti prost? Numa intreb asa de fel... btw poti sa te duci si la spanzuratoare happy