| FallingRain a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata. Daca saptamana trecuta a fost Transformers (primul film), iar saptamana asta este Transformers: Revenge of the fallen, asta ar putea insemna ca saptamana viitoare il vor da pe Transformers: Dark of the moon (al treilea)? Eu nu prea ma uit pe Pro TV si nu stiu exact, dar imi place mult filmul love struck Deci, stiti ceva de asta?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Transformers 3 abia a aparut pe dvd ...deci protv ar putea sa il difuzeze la tv in cam...10 ani
Serios acum. chiar crezi ca are protv-ul bani sa difuzeze un film abia lansat pe dvd?
nici macar hbo nu isi permite sa faca asta
*daca vrei filmul da-mi mesaj pe privat, si iti dau eu un link ...ca sa nu mai astepti degeaba *