| DaNuTzU2013 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce urmaresc one piece.Momentan sunt pe la episodul 352(inca urmaresc) mai exact tocmai ce i s-a furat umbra lui Luffy de catre shichibukay.Momentan stiu ca Luffy are o recompensa in valoare de 300 milioane de bery.Intrebarea mea este:Luffy va ajunge shichibukay? Si inca una mica big grin:
Care va fi recompensa lui(ma refer pentru cei ce urmariti one piece la zi, sa-mi spuneti care este recompensa lui Luffy)
Funda

1 răspuns:
| alinexexeexexex a răspuns:

Recompensa ramane 300 milioane si nu va deveni shinchibukay
Vei vedea tu cine fa fiwinking
Eu sunt la episodul 390 happy