| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu simulare pentru bac,vreau si eu linkuri la filmele pe care trebuie sa le vad.
Stiti voi de lectura (Lapusneanu, O scrisoare pierduta, Moara cu noroc ...etc)

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai ca nu inteleg. Ce treaba are lectura cu filmele? Sau le vrei si subtitrate?

| cristiansonix a răspuns (pentru ardnaxur1961):

N-a citit si acum vrea sa vada despre ce e vorbalaughing)

| TheSeventhSin a răspuns (pentru cristiansonix):

Exact,greu e sa-ti dai seama...

| CuriousStuff a răspuns:

De cand se da simularea din filme?
Cartile si filmele sunt extrem de diferite, unele au chestii in plus, altele in minus, unele personaje nu apar si in filme, la fel si unele evenimente.

| TheSeventhSin a răspuns (pentru CuriousStuff):

Pana la urma m-am descis sa citesc comentariile la ele... n-am ce sa fac.

| RorySan a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Asta-i viata! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cam tarziu sa vezi filmele.Crezi ca mai ai timp?