| pytykify_4512 a întrebat:

Am un filmulet facut din poze, stie cineva cum as putea sa scot pozele din film? Am incercat cu printscreen pana mi-au iesit perii albi si nu merge si nici cu virtual dub, deci are cineva alta idee? :d Imi cer scuze daca intrebarea asta a mai fost pusa, recunosc ca nu m-am uitat atent I don't want to see

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Incearca cu movie maker. acolo unde scrie sa import video.bagi videoclipul acolo si o sa iti separe melodia de pozewinking

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Il pui pe youtube, iti iei google chrome si iti iei o extensie de la google chrome cu care faci poze la video sau orice, daca ai nevoie de ajutor trim msj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca este un filmulet mai vechi iar pozele din el nu le mai ai, eu nu stiu vreun program care sa scoata pozele la aceeasi claritate, sigur nu mai gasesti pozele?

| Wizard33x a răspuns:

Daca are extensia *avi nu prea mai ai cum

| pytykify_4512 explică:

Vreau sa scot pozele, doar atat fara melodie sau altceva.

| pytykify_4512 explică:

Sigura persoana care le are nu vrea sa mi le deahappy deci nu, nu am cum altfel

| moldovan_4136 a răspuns:

Eu stiu cum, da-mi link-ul de la video eu iti scot pozele si apoi ti lle trimit, ok?