| CandyDay a întrebat:

Am vazu saptamana trecuta un serial pe protv sau prima, nu-mi mai amintesc, despre o fata care a fost admisa la o scoala faimoasa de dans, dar ea dansa si intr-o trupa de cartier. A fost exclusa din trupa de cartier pentru ca au aflat de scoala faimoasa si acum ea si format la scola o trupa de dans pentru a castiga un concurs. Cum se numeste serialul?

Răspuns Câştigător
| amc a răspuns:

Step up 2?

7 răspunsuri:
| MsDutchess07 a răspuns:

Nu stiu daca iti zic corect, dar nu cumva este Step Up? Mi se pare ca a fost saptamana trecuta pe prima si este tot cu dansuri happy. Scuze daca nu este raspunsul bun big grin

| RhoOphiuchi a răspuns:

E film, nu serial, Step up 2

| TorenT a răspuns:

Step Up 2: The Streets. E un film si se potriveste exact cu ceea ce ai descris tu acolo... Oricum, e super fain.

| BubblesDoubleS a răspuns:

Nu cred ca-i serialthinking
Posibil sa fie Dansul dragostei 1 sau 2thinking

| Pisicutza_3550 a răspuns:

Poate e step up 2

| AlYnUsH_8643 a răspuns:

Serialul incepe in toamna si se numeste "Pariu cu viata". Bafta!