| victtor a întrebat:

Am vazut acum ceva vreme un film, si as vrea daca stie cineva sa imi spuna cum se numeste.
in film era unul care era vanzator de viagra cred, si el se indragosteste de o fata, o femeie, care afla la un moment dat ca ea e bolnava, ei ii placea tare sa faca fotografii. si se despart, parca ea il paraseste, dar el nu vrea, si incearca sa o salveze.
actorii erau destul de cunoscuti cred. nu imi aduc aminte prea multe din el, sau ceva foarte relevant

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Filmul se cheama Love and other drugs, cu Jake Gyllenhall si Anne Hathaway. Nu e rau.

2 răspunsuri:
| victtor explică:

Multumesc :*

| S2898 a răspuns:

Love and other drugs big grin