| AdrianaBacescu a întrebat:

Am vazut de cateva zile ca mor pe capete mari actori din perioada 1940-1970. Stiu ca din generatia lor mai traiesc Jane Fonda, Faye Dunaway, Julie Christie, Warren Beatty, Al Pacino, Harrison Ford, Gene Hackman, Shirley Maclaine, Sophia Loren, Ann Blyth, Margaret O'Brien si multi altii. Se vor mai naste actori ca ei in actuala generatie?

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

"mor pe capete mari actori din perioada 1940-1970."
Ai calculat cati ani au. Mai ales ca in acea perioada erau deja actori, nu nascuti atunci.
Cu scoala de actorie de azi, slabe sanse sa mai avem actori ca ei.