| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Am vazut de curand filmul "Monte Carlo"...pentru cei care la-ti vazut.Cum vi se pare? Mi se pare foarte draguta Selena, joaca dublu rol

Răspuns Câştigător
| MirellaG a răspuns:

Vroiam sa ma uit si eu azi la el...dar credeam ca nu se merita.e bun filmul?

4 răspunsuri:
| lola79 a răspuns:

Selena chiar e draguta si filmul e super. Stie bine sa joace in filmewinkingwinkingwinking

| PurityBecameBlasfemy explică:

MirellaG e super.l-am vazut si garantez pentru el

| NatiiȘiAtât a răspuns:

E foarte tare! Si mie imi place Selena! Daca esti fan uite un FanClub cu ea: http://www.fanpop.com/spots/selena-gomez
si aici e FanClubul filmului: http://www.fanpop.com/spots/monte-carlo

Daca vrei sa intri iti faci cont si poti sa vezi imagini, videoclipuri, sa faci teste, sa alegi lucruri, etc...

In orice caz, "Monte Carlo" e un suuuuuuper film! :)
Daca mai vrei si alte filme cu Selena: "Another Cinderella Story", "Ramona and Beezus", "Wizards of Waverly Place: The Movie", "Princess Protection Program", etc. etc...

| MirellaG a răspuns:

Haterock mersi happy ma uit si eu