| blurixe a întrebat:

Am vazut de curand Sex Drive, si mi-a placut foarte mult. Stiti un film de comedie asemanator? adica cu subiect principal, viata sexuala, sau lucruri legate de sex? Dar tot comedie big grin

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Giulia_7179 a răspuns:

Sex Trip, 18 year old virgin, Euro trip, Van Wilder, Mean girls, John Tucker must die, Not another teen movie,

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Toate filmele din seria American Pie (1, 2, 3, 4, 5, 6)
18 year old virgin
Van Wilder
Cam astea mi-au placut mie.

| xbladex_1934 a răspuns:

Easy A, don`t mess with zohan, wan wilder, american pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 sunt comedii asemanatoare

| IoanaEvelina a răspuns:

Bai da esti cam obsedat de sexlaughing

american pie, american virgin!

| Olix a răspuns:

SuperBad, accepted, american pie, college, Orange county

| ovidiustefan a răspuns:

Filmul "clasa a 6a A din scoala 5"

| DjLiviuTzzW a răspuns:

Poate Ti as putea recomanda American Pie Beta House ) e despre viata unora care se inscriu la un colegiu 0 merita vazutwinking