| deeutzy a întrebat:

Am vazut doua versiuni ale filmului titanic II si nu stiu care este cea buna... cea in care se construieste alt titanic si se intampla la fel ca si cu primul titanic sau cant un submarin il gaseste pe jack inghetat si il dezgheata iar jack o cauta pe rose si ai gaseste doar mormatul? plz dati raspuns!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La prima versiune care ai vazut-o tu ...nu are nici o legatura cu filmul TITANIC! La a doua versiune ai vazut doar trailer pentru ca filmul nu exista dar se spune ca este continuarea la TITANIC! Poate ai vazut si actorii ca difera de la primul film si la al doilea film, dar repet al doilea film nu exista inca! In final Titanicul nu are nici o parte a doua!