| Ghost a întrebat:

Am vazut filmul A Nightmare on Elm Street-2010 si am impresia seara de seara sau senzatia de spaima ca ma voi intalni cu freddy krueger ceva sugestii de pastila sau somnifere mai usoare ca sa pot sa dotm mai bine desi mi-e teama

Răspuns Câştigător
| VooDau a răspuns:

Mie mi se intampla dupa fiecare fil Horror pe care il vad. Da dupa asculti muzica si trece (la mine functioneaza mereu) Sau uitate iar la fil si incepi sa razi asa dintr-o data (nu numai ca e amuzant dar nici nu te speri si razi de cat de urati sunt aia )

Sper ca te-am lamurit.
Fuunnddaa?

7 răspunsuri:
| Zole a răspuns:

Aaaa nu cred ca e necesar... uitete la niste comedii poate te ajuta

funa?

| cdinu a răspuns:

1, 2 freddy vine dupa "voi"... dupa tine scuze rolling on the floor mama mor. tu vorbesti serios?

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Acum multi ani am vazut si eu filmul "freddy and jason" si traiam cu aceeasi spaima rolling on the floor dar pe parcur iti va trece si vei uita tongue Poti sa dormi linistit laughing

| ChickMagnet a răspuns:

Doamneee... tu glumesti? laughing ...cati ani ai?

| Leocerba a răspuns:

Il iei frumusel pe actorul Jackie Earle Haley si-l urmaresti in alte doua filme, vezi ca si el e om, nu musca si pui imaginea personajelor sale peste imaginea lui Freddy Krueger.
Ti l-as recomanda in "Little children" si in "Shutter Island" si lasa somniferul laughing

| TraficDeMentosane a răspuns:

Tu vrei sa dormi? Parca era faza sa NU adormi ca vine Freddy dupa tine laughing. Mai bine ramai treaz/a.
Bye wave laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul din 2010 e praf pe langa ala din 70'.