| Dany19 a întrebat:

Am vazut in TRUE BLOOD SEASON 2 ca revine femeia aia care l-a creat pe Bill. Dar se intampla ceva, adica il desparte pe Bill de Sookie si de ce Sookie se va culca cu Eric?

Răspuns Câştigător
| bloodfrozen a răspuns:

Nu creatoarea lui Bill e vinovata pentru despartirea lui de Sookie. Vina este a lui Bill. El a mintit-o pe Sookie in trecut si ea a aflat, iar asta a dus la despartire. Sookie se va culca cu Eric pentru ca el, in urma unor intamplari nefericite, uita cine este si devine o persoana noua, mai buna, mai tandra etc, iar Sookie este atrasa de 'noul' Eric. big grin Ca sa intelegi mai bine ar trebui sa te uiti la serial de la un cap la altul.

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu,nu il desparte pe Bill de Sookie.O sa dispara tipa din peisaj in curand.
Sookie incepe sa-l placa pe Eric dar in sezonul 2 are doar fantezii cu el din cauza ca i-a baut sangele.

| o0Iulia0o_6764 a răspuns:

Buna eu nu urmaresc serialul dar citesc cartile sunt mult mai interesant sa ai sa intelegi mai bine ce se intampla.