| Alesworld2509 a întrebat:

Am vazut la tv, acum ceva timp, un film cu un tip care era boxer, care cauta razbunare pe un tip care era dealer de droguri, sau ceva asemanator.[ Nu prea mai stiu multe detalii din el, pentru ca era foarte tarziu si eram adormita laughing].
Oricum, stiu ca era ura intre cei doi, si stiu ca dealer-ul il voia mort pe boxer. Si, in film, erau scene cu sex, droguri, bataie, si mai erau si focuri de arma. Ma poate ajuta si pe mine cineva?

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pulp Fiction.

| Alesworld2509 explică (pentru Kaℓi):

Din pacate nu este acesta!
Multumesc oricum;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Ales!
Citind descrierea, mi-a zburat gandul la Southpaw:
https://www.youtube.com/watch?v=Mh2ebPxhoLs

Dar nu mai tin minte exact daca cealalta persoana avea probleme cu drogurile. Uita-te la trailer.
Oricum daca nu e asta si nu l-ai vazut, iti recomand sa o faci! :D

O seara buna!

PS: Vreau sa ajung rank 1 pe TPU.ro, aici este videoclipul de prezentare a proiectului: https://www.youtube.com/watch?v=MTLY2OKvWkk

| Alesworld2509 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu este acesta!
Multumesc oricum!

| Alesworld2509 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu este acesta