| lexy22 a întrebat:

Am vazut mai demult un film:era vorba despre o femeia si niste copii care erau intr-o casa....si cineva o tot suna, si aceea persoana era si ea in casa. Genul filmului este horror sau thriller big grin daca stiti despre ce este vorba, va rog sa-mi spuneti numele filmului.Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Alinw1 a răspuns:

When a stranger calls 2006

| lexy22 explică (pentru Alinw1):

Multumesc mult! big grin

| lexy22 explică (pentru Alinw1):

Stii cumva daca a aparut si partea a2-a? thinking

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Putin mai multe detalii? Sunt zeci de filme cu acest subiect. Vezi daca e "Panic Room" sau "One Missed Call". O zi frumoasa sa ai!

| Alinw1 a răspuns:

Nu a apărut. Ceva asemănător este "The caller 2011", dar e destul de ciudat, adică cam plictisitor şi prost.