| mrclaust a întrebat:

Am vazut un film acum 6-7 ani. Si ma intrebam daca il stiti in scimbul unei FUNDE. Un horror. Era vorba despre un grup de prieteni ce calatoareau cu masina. Ajung la o benzinarie ce era unu mini muzeu al groazei acolo propietarul (pictat ca si un clown) le prezinta cativa mari criminali din istorie. Se distreaza, pleaca de la benzinarie, intalnesc o fata pe drum si aceasta ii cama la ea acasa unde grupu decopera pe pielea lor ca famila fetei sunt niste criminali satanisti ce ii tortureaza si pe ultimi doi ii imbrac in iepuri si ii ingroapa de vii. Intre timp 2 politisti ii descopera dar si acestia sunt omorati. Mai mult nu imi amintesc.

Răspuns Câştigător
| Alex_7155 a răspuns:

E unu mai misto ca asta se numeste "stiu ceai facut tu asta vara"in acest film 2 baieti cu 2 fete vin vara de la o petrecere si dau peste un om.acestia il iau sil arunca in apa dar omul avea un carlig si in cadere i s-a prins la o fata un medalion si a cazut si el in apa prietenul fetei a sarit si cand a pus mana pe medalion omul a deschis ochii si ia bagat carligul inburta. ceilalti au fugit iar toamna omul acela sia facut aparitia in fine or sa moara si celalalt baiat cu o fata iar cealalta fata ramasa se duce in bae si gaseste scris cu sange "AM VAZUT CEAI FACUT ASTA VARA SI ACUM VEI MURI SI TU"si se termina dar e super

1 răspuns:
| mrclaust explică:

Se numeste casa celor 1000 de cadavre (acum imi amintesc si de secventele in care una din tipe capa si merge prin subteranul casei si acolo pereti sunt facuti din cadavre si sunt camere in care sunt ascunsi acei acei criminali de la muzeu sau replici ale lor (vii), dar o sa ma uit si la filmul tau alex pare interesant.