| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Am văzut un film dar nu mai stiu cum se cheamă. Poate ma ajutati voi.
Era vorba de spre o fata care avea un catel (golden retriever) si a căutat o colega de camera.A gasit una si se intelegeau foarte bine.Colega de camera a sabotat un geam si a împins catelul.Acela a cazut de la vreo 50 m si a murit pe loc. Fata a aflat ca colega de camera nu iar fi dat niste scrisori si a mai aflat ca colega aia si-ar fi omorât sora.
La sfarsit colega aia de camera a omorât cativa prieteni ai celalaltei fete.Intre ele a ajuns un război cu pusti.Pana la urma fata care vroia sa aibă o colega de camera a omorât-o pe fata cealaltă.
Stiti cum se cheamă?
Vreau sa il vad dar nu îl găsesc. sad

1 răspuns:
| Fukurō a răspuns:

Umh. nu stiu, dar in schimb poti incerca sa cauti la filme de actiune/crima, mai noi sau vechi, depinde cum ti-l amintesti. Gandeste-te la cum erau imbracati oamenii si/sau la cum arata imaginea si iti dai seama care era nou/vechi, apoi din imaginea de profil ar trebui sa gasesti acel film