| unicul a întrebat:

Am vazut un film horror de curand si nu pot sa dorm noapte ma gandesc numa la fantoma aia cum sa mi-o scot din cap?

Răspuns Câştigător
| lacrima_9705 a răspuns:

Evita sa mai vezi astfel de filme, inainte sa te culci uitatesi tu la o comedie sau ceva de genu daca vrei sa dormi la noapte. Pupici si ai grija ce faci.

16 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Gandeste-te ca este doar un film si acele creaturi nu exista. si mie mi-a fost.sa i zicem frica. dupa ce am vazut mirrors.

| Gabi_2651 a răspuns:

Te uiti la o comedie, si iti iei gandul de la fantoma aia. Uneori asa faceam si eu happy
Bafta!

| Gabi_2651 a răspuns:

Te uiti la o comedie, si iti iei gandul de la fantoma aia. Uneori asa faceam si eu.
Bafta!

| Gabi_2651 a răspuns:

*FullMetalGirl, nu fii asa dramatica laughing doar nu e ca si cum psihopatii din filme te-ar urmarii noaptea pe strada. Cam dramatizezi situatia. E ceva normal sa-ti fie frica dupa ce vizionezi filme horror, dar dupa ceva vreme te obisnuiesti.
Si mie imi era frica dar am trecut peste asta big grin

| PetreConstanta a răspuns:

Nu mai te uita la astfel de fime si vei dormi

| georgy10 a răspuns:

Cauta pe internet cum au facut filmul ce efecte speciale au folosit pentru fantoma aia si o sa vezi ca o sati treaca deoarece este doar un efect special.Dar nu privi o fantoma cu ochio rai deoarece fantomele nu sunt rele.Cei care au comis pacate in lumea reala sunt trimisi in iad pe cand cei buni la suflet stau langa noi ca niste ingeri, ma rog ca niste fantome, dar prietenoase nu trebuie sa privim fantomele ca niste monstrii. Poate ma crezi nebuna dar asa am scapat eu de frica asta cand eram mai mica.Succes si nu te mai uita la filme horror.De aia scrie acolo peste 15 ani deoarece copii sub 15 ani pot ramane cu traume toata viata.winking

| georgy10 a răspuns:

Fundita?

| Zady a răspuns:

Nu prea ai cum,odata ce tie iti este atat de frica de ea inseamna ca esti putin cam slab de inger,deci ori te intaresti psihic si incerci sa realizezi ca a fost un simplu film si ca nu va veni fantoma respectiva sa te manance,ori traiesti cu chestia o saptamana,o luna un an sau chiar pana la maturitate,iar ca un sfat incearca sa te uiti la cat mai multe filme inainte de culcare,filme bune in general comedii,dar sa fie bune pentru a-ti captiva atentia sa te distraga de la acel film horror, si incerci sa adormi cu gandul la ele, sau ar putea merge un serial de gen o telenovela pentru ca alea iti dau dependenta si crede-ma ca te vei gandi foarte mult la una daca o vezi

| BrOnaJeu a răspuns:

Uita-te in seara asta numai la comedii si desene animate si ai sa vezi o sa functioneze...sau daca nu merge inseamna ca ai fost deocheata si ar trebui sa iti pui la mana o bratara rosie sai o ata rosie...asa procedez eu.

ATENTIE! Nu te mai uita la filme horor ca poate ai sati distrugi copilaria cu monstrii aia!

| djlamaie a răspuns:

Uite-te la American Pie smug
Mai poti incerca si clipuri din astea online gen Doza de has si 10 Lucruri
La ultimele doua iti zic eu ca si dupa ce m-am uitat ma lua rasul dintr-o data si nu mai puteam sa-mi iau gandul.

| Answerkid a răspuns:

Daca continui sa o vezi incearca sa ti-o scoti din cap:vezi un alt film (de preferat comedie) si nu uita! Fantomele nu exista si ce ai vazut in film era pe baza unui calculator si vocea unui actor

| KAYZ a răspuns:

Inlocuieste-o cu un creier. Jizaz.

| grepolis111 a răspuns:

Uita-te la un film frumos care iti place la alegere si o sa-l scoti din cap, funda

| biancabibi a răspuns:

Daca nu poti adormi din cauza filmului inainte de culcare bea o cana de lapte cald si cand te asezi in pat gandeste-te la ceva frumos (daca vrei ceva frumos ce ti-a s-a intamplat) sper ca am fost de folos daca da funda

| Gogaie_2935 a răspuns:

Cu alcool 2 zile de betie si garantat nu mai visezi fantome big grin

| CriSTu_5595 a răspuns:

Pur si simplu descarca un film tare de comedie si gandeste-te la lucruri amuzante! Funda