| ClauditaSmile a întrebat:

Apare un film Guardians of The Galaxy. Vreau sa stiu daca sunt si desene animate.

2 răspunsuri:
| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Am dat o mica cautare pe net... si tot ce am gasit sunt benzi desenate http://marvel.com/comics/characters/1011299/guardians_of_the_galaxy si desigur si filmul... poate sunt si desene "poate" daca nu acum, sigur mai incolo :).

| dannyel86 a răspuns:

Nu cred ca exista desene animate, ci doar reviste si carti ilustrate cu personajele indicate de tine.