| Alexa_7965 a întrebat:

Are ceva daca vad filmul "salt" chiar daca nu am 15 ani?

Răspuns Câştigător
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Nu,si eu l'am vazut si nu era nimic la care nu avem voie sa ne uitam! si eu am 13 ani, funda? plzzz

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ovidiu2011 a răspuns:

Sigur ca nu! Conteaza doar sa treci prin scenele periculoase si stranii!

| Justina10ify a răspuns:

Pai,filmul te-ar afecta foarte tare psihic, ai intra intr-o stare din care vei iesi peste mult timp.Acele imagini pot lasa amprente neclare si "murdare" in mintea ta. Uneori o sa-ti doresti sa nu fi vazut filmul.

| TheVampireDiaries a răspuns:

Nu.ce sa aiba ca doar nu o sa mori

| 3mpire a răspuns:

La filmele astea sub 15, 18 etc nu avem voie sa ne uitam ca in unele momente ale filmului ne sperie si ramanem traumatizati sau seara te gandesti la acel momemt de groaza si nu poti dormi sau ai cosmaruri!

| ZarNo a răspuns:

Nu are nimic funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic.Si eu aveam sub 15 ani si ma uitam la filme gen interzis copiilor sub 15 ani deci uitate linistita. Vizionare placuta

| Gripa a răspuns:

De fapt, chiar poti sa crapi daca te uiti.Eu zic sa nu te risti.