| MalleusMaleficarum a întrebat:

Aş dori nişte filme cu criminali în serie, înafară de "Red Dragon", "Hannibal", "Hannibal Rising", "The Silence Of The Lambs", "Zodiac", "Se7en" şi "Manhunter".
Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Am răspuns la o întrebare asemănătoare cu mult timp în urmă, însă era vorba despre filme inspirate din viața reală. Poate te interesează:
http://www.tpu.ro/......spunsului/
Alte titluri: American Psycho (2000), The Bone Collector (1999), Untraceable (2008), Taking Lives (2004), Copycat (1995), Summer of Sam (1999), Dirty Harry (1971).
Vizionare plăcută!

5 răspunsuri:
| Patyi a răspuns:

My Bloody Valentine [cu foarte mult sange daca iti place], Perfume: The Story of a Murderer, The Proposition, I Know What You Did Last Summer, The Howling, Summer's Blood, Snowtown, Ted Bundy, Harper's Island, Scream, Dark City. Cam atatea stiu big grin Sper ca te-am ajutat :*

| Georgy_Balan_1998 a răspuns:

Saw dar daca te uiti te sfatuiesc sa te uiti la toate cele 7 filme ca se intelegi ce se intampla

| MalleusMaleficarum explică (pentru Georgy_Balan_1998):

Nu-mi plac filmele din seria Saw.