| lidutzu a întrebat:

As dori si eu recomandari pentru un film de comedie bun! Dau funda pentru cel mai bun

4 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Ultima comedie pe care am vazut-o a fost Hall Pass. a fost chiar tare tongue.

| lidutzu explică:

Am vazut deja Hangoverhappy

| AG a răspuns:

Astea 2 sunt vechi dar sunt cele mai tari comedii ever: Top secret si History of the world.
Ar mai fi: Hall pass; Big Mommas: Like Father, Like Son; Take Me Home Tonight;[astea sunt din 2011]

| Muraru_Magda_1996 a răspuns:

Buna debea acum am gasit postarea dar vreau sa iti dau si eu cateva filme :
Cable man
Son of the mask ( 1 2)
Almighty ( este si partea a 2 a dar am uitat cum se numea)
Warm Bodies
Stand up Guys
Gambit
This is 40
Parental Guidance
Liar, liar
dar uite aici un site la care poti sa alegi
http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/
Sper ca am fost de folos.