| RAY a întrebat:

As vrea o recomandare cu un serial in care sunt multe conversati obisnuite, ceva gen familie, drama

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Transparent, este un serial bun (îl recomandă NOname) și mai adaug This Is Us, Mildred Pierce (mini-serie), Switched At Birth

| RAY explică (pentru faramatania):

Mai mult ma intereseaza sa fie conversati obsnuite, normale, invat prin metoda asta o limba straina si de asta am nevoie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu stii engleza?

| faramatania a răspuns (pentru RAY):

Vezi atunci Mosaic (2018– ) cred ca e nimerit cu ceea ce cauți.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pe aia o stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McMafia este poate ceea ce cauti.

| Kogaion a răspuns:

The Blacklist, nu sunt chiar conversatii obisnuite, dar e serialul meu preferat.