| GabrielPaul7 a întrebat:

As vrea sa stiu cateva filme sau seriale faine sau daca se poate, despre viata unor artisti. Daca se poate. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Ivanov27 a răspuns:

Filmele care mi-au placut despre artisti din muzica : Straight outta compton, Die rich or Die tryin', Notorious BIG, All eyez on me.
Daca te refereai la artisti gen pictori, sculptori, actori, etc., aici gasesti un top de 50 de filme : https://www.imdb.com/list/ls062458675/

| GabrielPaul7 explică (pentru Ivanov27):

La actori sau muzicieni ma refeream mai mult. Despre viata lor si cum au ajuns acolo.

| Ivanov27 a răspuns (pentru GabrielPaul7):

Primele filme mentionate despre asta sunt.

| GabrielPaul7 explică (pentru Ivanov27):

Multumesc!