| alina17ilinca a întrebat:

As vrea sa vad niste filme comedie, dar sa fie bune, cu un sens oarecare si nu pervers. Imi recomandati ceva, va roog?

Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Yes man[bun]
me myself and irene
marley and me[bun]
dude, where is my car?
jack and jill[bun]
ths smurfs[bun]
hall pass[bun]
click[bun]
grown ups
anger management [bun]
big daddy[bun]
the dilemma

- astea sunt comediile care nu sunt obscene si mi-au placut, mi-au facut o zi mai buna happy

9 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

She's the man, uitate e foarte fain, eu am ras mult la ellaughing

| Ella3133 a răspuns:

Norbit
Mincinosul Mincinosilor
Ace Ventura
Am auzit ca si dictatorul e film bun...

| Dina a răspuns:

Eu am privit nu demult un film "Ramona and Beezus", mi-a parut interesant.

| Grimster a răspuns:

Yes man, (filme cu jim carrey in general)
hitch, le petit nicolas, tais toi, sydney white si cei 7 tocilari

| Andreicik a răspuns:

Da. Yes man, Mask, men in black

| Vladimir99 a răspuns:

Death at a funeral, varianta britanica.

| Byby06 a răspuns:

Bona de la fortele speciale:d

| macsimdan a răspuns:

Growns Up

| Daniela06 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IsMY2Y5JYn4 nu e chiar un film...dar mie mi se pare amuzant pustiulica asta :)