| CandyHearts a întrebat:

As vrea sa vad niste filme cu criminali platiti, cine stie cele mai multe filme de genul acesta primeste Funda. happy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Poate asasini plătiţi, nu criminali...
Încearcă Leon, unul dintre cele mai bune filme pe care le-am văzut vreodată.
http://www.cinemagia.ro/filme/leon-leon-7553/

| CandyHearts explică (pentru MalleusMaleficarum):

Pentru mine tot una e (criminali - asasini) tot omoara oameni pentru bani big grin

| CandyHearts explică (pentru MalleusMaleficarum):

Si am vazut filmul acum mult timp...mersi oricum

| natearchibald a răspuns (pentru CandyHearts):

Criminalul omoara oameni pentru bani?! Bravooo

| CandyHearts explică (pentru natearchibald):

Nu mai..era vorba de contexctul pe care l-am zis "criminali platiti" si "asasini platiti" stiu ca un criminalii omoara din mai multe motive, dar eu am spus "criminali platiti" nu doar "criminali" doar ca mai sus nu am specificat si "platit"hee hee

| thefighter1 a răspuns:

Transporter 1,2, 3
Crank 1, 2