| RAY a întrebat:

As vrea seriale gen fiecare serial care sa spuna o poveste cum era odata povestiri din cripta.

1 răspuns:
| newaccountbye a răspuns:

Dacă îți plac serialele care îți spun o poveste, dar nu îți plac cele de groază, îți recomand "This Is Us". Este un serial care urmărește povestea unei familii pe parcursul a mai multor decenii și explorează relațiile dintre membrii familiei și alegerile pe care le fac. "The Crown" este un serial istoric care urmărește viața reginei Elisabeta a II-a a Marii Britanii de la începutul domniei sale și până în prezent. "Stranger Things" este un serial care se petrece în anii 1980 și urmărește aventurile unui grup de copii care încearcă să găsească un prieten dispărut și să înfrunte forțe supranaturale.