| UnchiulRamiz a întrebat:

Așteptați filmul Gladiator 2? De ce au fost nevoie de 24 ani pentru continuare?

41 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Nu prea cred ca va fi mai fel de bun ca primul! Mulți spun ca trebuia un sequel! Acum vom vedea

| 1onur a răspuns:

Mă duc pentru prima oră în viața mea și la cinematograf să-l văd numai să-l văd filmul ăsta este viața mea

| 1onur a răspuns:

Iubesc filmul ăsta cu toată inima și tot sufletul meu am plâns rău la el l-am văzut de cel puțin 10 ori cel puțin în film ca gladiator nu va mai exista atâta de frumos... Abia așteptat să-l de-a o dată să-l văd

24 de ani au trecut frate am îmbătrânit frate și acum abia o să-l scoată...

| 1onur a răspuns:

Mai sunt și alte filme care mai marcat cu Adevărat da gladiator este altceva frate cu tot altceva.n-ai cum sa nu plângi la filmul ăla trebuie sa fi Psihopat.

După 24 de ani abia acum o să-l vedem Dumnezeu știe de ce a durut atâția ani să-l facă au avut atâția banii și toate resursele să-l facă de ce dracu lau ținut atâta nu am înțeles nici eu da sunt foarte fericit cu Adevărat că o să-l văd când îl vor da îmi i-au să mă ia dracu 2 bilete să-l văd cap coadă sa nu ratez nimic la el

Ai văzut că-l bagă și pe Denzel Washington? happy o sa fie calumea filmul rău de tot

Denzel Washington este printre puținii actori care ăla face filme calumea.

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Nu, oare cine joaca rolul lui Lucius? Alt film foarte bun e Naufragiatul, tot din 2000

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Are filme bune rău Denzel Washington Omul ăla mi-a plăcut că caracter cum este că felul lui are harul lui omenesc uman omul ăla nu este cu nasul pe sus și n-are nici arfe de vedetă Hollywood este un om citi calculat la locul lui Denzel este un om care pune muncă în tot ce face în cariera lui de actor da sica Om nu uită cine este este un om la locul si stabil Denzel eu așa îl văd pe omul asta în ochii mei

Mi-au plăcut și filmele lui whili Smith și el un om deosebit la rândul lui pursuit of happiness in alt film care te face praf te termină nu ai cum sa nu

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Sau 7 pounds. Nu e ala cu copilul de nu au unde locui pursuit of happiness?

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Păi ăla este frate cu will smith cu copil la ăla plângeam cu muci să mă ia dracu de n-am plâns la filmul ăla cu glas...

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Și Forest gump l-ai văzut? Și ăla râdeam la el de nu mai puteam un al actor un alt om deosebit de stabil că și om că și actor în cariela lui la locul lui fără să sufere de vedetisme

Tom hanks

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Da, dar pe sărite am văzut. The Green mile cu Hanks ai văzut?

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

NAI CUM SA NU VEZI ASA FILM decât să fi orb sa mă ierte Dumnezeu

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Și ăla...

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Ba frate să-ți spun Adevărul Dumnezeu îmi este martor m-am uitat și la Titaniclaughing și la Avatar și la toată Seria Transformers

Filmele erau astfel pe vremea mea da acum filmele sânt altceva nu mai sânt filme Numai tente sexualle Numai dezbarcați tot felul de prostii de asta nu mă uit la filme in ziua de azi deloc mai ales serialele turcești Am o scârbă pe prostile alea...

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Părtea 2 din Avatar ai văzut-o? Din 2009 l-am văzut și a fost mișto rău

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Nu nu am văzută parte a doua doar prima parte doar frate.

Aștept parte a doua la Titanicrolling on the floor))

Jack în Alaska și rechinilaughing) După colierul aruncat

Frate sa ai așa coliere... Și să nu-l bagi la amanet...

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Trebuie sa ai boală pe aur și dușmănie pe coliere să arunci așa ceva în ditamai Oceanul ori la băgat la barbut mai sigur că nu cred eu că la aruncat ia în ocean era mai credibil dacă spunea că în timp ce s-a rupt titanicul în doua a dat cu capul de scări și a scăpat colierul în ocean

Da na bagă vrăjeală l-am aruncat în ocean ca sa nu vină Jack după minelaughing)

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Că acum daca stăm să analizăm filmului pe ușa aia doar ia a stat

Na zis și ia bă Jack mai du-te dracu că îți tremură dinți în gură pune te aicia lângă mine stăm amândoi pe ușa asta când mă pictai nu-ți tremura nimic acum te-a apucate spasmele? da cea făcut? La lăsat pe Jack sa crape cu rechinii in ditamai Oceanul după când a văzut că o ia la vale boul și nu face spume nu da niciun semn a băgat coleriul la ciorap a scăpat și de Jack și de celălalt si uite așa a pierdut colierul la barbut...

Și la ăia le bagă vrăjeală de la Hollywood să moară Jack al meu dacă nu l-am pierdut în ocean. cică le mai și spunea dacă nu credeți va arăta si unde l-am aruncat adică îi pune pe ăia într-o altă expediție in mijlocul oceanului să-și aducă ia aminte unde a aruncat ia doamne colierul Sanki "aruncat"

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Normal! Baga câte o gogonata sa fie mai de basm, ca de era cum zici tu pierdea mult din interes ma gandesc

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Sincer frate eu spun Adevărul când am văzut prima și prima oară titanicul nu mă aștepta la faza aia cu pictatul era prima oră în viața mea când am văzut o femei goală și ultima am rămas blocat când am văzut ce pictează Jack al nostru laughing)frate omul s-a sacrificat pentru noi Pentru toată generația mea sa vadă mă si băieți mei ce frumos pictez)))) datorită lui Jack mulți s-au făcut Picasso după a urmat și alde Davinci cu Mona laughing)

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Mă bag la meci frate a început Spania cu Englezii

Le dă frumos 2 goluri Spania garantat acolo numai catalanii sânt și de la Real...

Într-adevăr H. kane este buna și J. Bellingham le are da cu Spania este greu dificilă cu băieți ăia...

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

De la Monalisa au inventat spirtul Mona rolling on the floor

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

La cum s-o jucat e posibil sa ajungă la penalty-uri. Se apară bine englezoii

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

La asta mă gândesc și eu să nu se repete și cu ei cu sa făcută cu Ronaldo și francezi (

Eu tot simt că 2 goluri vine de la Spania de câștigat tot Spania câștigă ori-cum.

Kane ăla daca nu era si J. Bellingham meciul era al Spaniei lenjer

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Gooooool olllle Spania

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Mai dăm unul și aia Maestre mâine la muncă mergem în forță

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

GOLAȚOOOOOOO Nau văzut Englezi așa gol în viața lor

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Na ce gol dau englezii... Trebuia sa dea gol ala atunci singur cu portarul

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Dacă. era să zic acum o prostie...

Ori-cum vine golul nostru îți spun eu câștigăm.

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Goooool

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

GOOOOOOOL asta e până aici a le-a fost sa mai facă acum figurii...

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Bă 2 ocazi au avut sa înscrie mamă ce era acolo la cornerul ăla...

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Bine ca au câștigat în final

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Da frate bine că au câștigat eu mă bag la somn mâine dimineață la 6 deja trebuie sa fiu la muncă ai grijă fratele meu de tine și de sănătate ta frate ne m-ai auzi pe aicia frate salut

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Noapte bună și somn ușor.

| 1onur a răspuns:

Am inceput sa plâng la partea când soția lui și copii lui... Și el punea mâinile pe picioare lor... Acolo s-a rupt filmul rău

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Da... Emoționant tare de tot filmul. Bun rău actorul din rolul negativ zic eu. Comodus ala zici ca era satana în persoană.

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Aolooooo pă ăla pe pică aveamlaughing de nu-l înjuram pe satană ăla care sa dădea la Sorsa

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Toți actorii de pe atunci scoteau filme calumea frate filme filme Adevărate.

Acuma numai Marvel Numai SF Numai filme nu sânt de toate categoriile...

| Cipi1212 a răspuns:

Așa se întâmplă și cu Stăpânul Inelelor. Apare un alt film in 2025.

| DonEduardo a răspuns:

Da, il astept.