| UnchiulRamiz a întrebat:

Așteptați filmul Gladiator 2? De ce au fost nevoie de 24 ani pentru continuare?

41 răspunsuri:
| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

GOLAȚOOOOOOO Nau văzut Englezi așa gol în viața lor

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Na ce gol dau englezii... Trebuia sa dea gol ala atunci singur cu portarul

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Dacă. era să zic acum o prostie...

Ori-cum vine golul nostru îți spun eu câștigăm.

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Goooool

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

GOOOOOOOL asta e până aici a le-a fost sa mai facă acum figurii...

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Bă 2 ocazi au avut sa înscrie mamă ce era acolo la cornerul ăla...

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Bine ca au câștigat în final

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Da frate bine că au câștigat eu mă bag la somn mâine dimineață la 6 deja trebuie sa fiu la muncă ai grijă fratele meu de tine și de sănătate ta frate ne m-ai auzi pe aicia frate salut

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Noapte bună și somn ușor.

| Cipi1212 a răspuns:

Așa se întâmplă și cu Stăpânul Inelelor. Apare un alt film in 2025.

| DonEduardo a răspuns:

Da, il astept.