| lovepiink a întrebat:

Ati auzit? A aparut Titanic 3! Maine, poimaine ne trezim ca va fi titanic 4! Dar ati vazut Titanic 3? Daca da lasati comentarii!

Răspuns Câştigător
| Ramonika_3365 a răspuns:

Da! Pai titanic 2 e cel mai tampit film pe care l.am vazut :]]! E acela in care vine un val foarte mare, la aceeasi ora si in aceeasi zi si din atatia oameni mai ramane doar o fata in viata! Cat despre 3, se spune ca este acela cu leonardo dicaprio cand il gaseste intr.un bloc de gheata! Acela este titanic 3! Nu l.am vazut pentru ca nici nu a aparut pe retele de unde se poate lua.

19 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

De titanic 2 am auzit eu, dar nu e acela cum ca ar invia jack nu stiu cum.
E azi pe Sci Fi la 22:40 cam asa unul titanic 2.despre o nava facuta dupa titanic si pleaca cu ea in larg sa vada cum se comportalaughingcam atat.
Si... da la cate prostii spun astia pe google ne trezim si cu titanic10laughing

| SweetDreamss a răspuns:

De titanic 3 nu am auzit incalaughing dar din cate stiu eu sigur in 2012 james cameron vrea sa lanseze titanicul(cel cu leonardo dicaprio) om 3D laughing va fi o relansare si cica au nevoie sa aranjeze efectele speciale sa il faca astfel incat sa fei 3D.Cat despre titanicurile care vor mai aparealaughing eu am vz parti din 2 si zic ca e o porcarie nu are nici o legatura cu continuarea titanicului sau pov titanicului in sine,
app titanicul acesta cu leonardo dicaprio nu e primul inaintea lui au mai fost cateva dar eu am vz doar unul,

by3by3

| alexy a răspuns:

Probabil ca Titanic 3 este vreun film care a dorit sa se ia dupa original, dar eu sincer eu nu am auzit.Stiam ca exista doar Titanic 2. Oricum nu cred ca va fi un film mai bun decat acesta(ma refer la toate cu numele de Titanic). Cat despre Titanic 4, nu am auzit iarasi nimic.

| iulyspy a răspuns:

Exista 2 de titanic 2?rolling on the floor ce naiba...am gasit un titanic 2 in care cica jack(leonardo di caprio) nu a murit ci a fost intr-un bloc de gheata si acu o cauta pe jane...si am mai dat peste un titanic 2 ca la a 100a aniversare de la catastrofa titanicului, un vas de croaziera ("titanic 2") porneste pe acelasi drum si din cauza unui tsunami se loveste de un aiceberg si pasagerii incearca sa faca tot posibilu sa nu aiba aceeasi soarta cu titanicu adevarat

| iulyspy a răspuns:

Rose* sorry.:d

| BlueFeeling a răspuns:

Eu am vazut Titanic 3 si e vorba despre Jake care ii gasit in mare inghetat si reinvie si e si Titanic 4! Pe 4 nu l-am vazut... Inca.

| MrCernea a răspuns:

Crede ma in afara de primul titanic nu exista altu sunt doar Titluri doar. De ce nu a aparut si Iisus 2?

| YepIsSuspended a răspuns:

Eu n-am vazut nici titanic 2straight face

| spidy a răspuns:

Stiu de titanic 2 dar 3 nu am auzit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut eu trailerul la titanic 3. si e cu jack. scriteti pe youtube trailer titanic 3 si vedeti acolo ce se int happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut eu trailerul la titanic 3. si e cu jack. scriteti pe youtube trailer titanic 3 si vedeti ce se int:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut eu trailerul la titanic 3. si joaca si jack. intrati pe youtube si scrieti trailer titanic 3 si vedeti ce se int :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanicul 2 a aparut si nu e o prostie mie una mi se pare foarte tare si chiar daca nu e atat de popular ca primul e marfa
Titanicul 3 nu l-am vazut nici eu

| Chelly007 a răspuns:

Titanic 2. chiar este un film ff slabstraight face... iar titanic 3, nu l-am vazut si nici nu cred ca exista. am vazut trailer pe youtube in care e jack inghetat si invie si etc. da asta nu e adevarat. sa fim seriosi. acum Leo are 36 de ani// nu cred ca daca ar fi filmat era la fel ca ala. ala a fost facut utilizand mai multe secvente din filme. cel putin asa am auzit... dar ar fi interesant ca acum sa filmeze din nou kate si Leo. ar fi ff interesant pentru toti care iubesc filmul titanichappy

| ThisIsME_7284 a răspuns:

Nu stiam ca a aparut asa cevastraight facestiam de 2 da nu de 3straight faceorkm pot sa regizeze sa filmeze si 1000 de titanicuri, nu o s aiba niciunul acelasi succes ca primul sa fim seriosi si fetele si baietii plang la titanic cine nu recunoaste e alta preb am vazut 2 mi se pare o aiureala completa nici macar nu apare jake desi la descriere scrie ca se intoarce...ca il gasesc inghetat... fundabatting eyelashes?

| crinutzz a răspuns:

Da` eu nu am auzit nici de titanic2! laughing)

| Drew_8233 a răspuns:

Nu este vorba de o continuare a filmului Titanic. James Cameron doreste sa converteasca filmul in 3D odata cu aniversarea a 100 de ani de la scufundarea Titanicului; filmul urmand sa reapara in cinematografe in anul 2012.

Exista un film Titanic 2 insa este o productie slaba, cotata doar cu nota 1. 9/10 pe IMDB.

| deearose99 a răspuns:

Hey poti sa-mi spui si mie, AmyGirl, unde ai vazut titanic 3? l-am cautat peste tot si nu l-am gasit. Imi doresc foarte mult sa-l vizionez cu o prietena si nu reusesc. L-ai vazut cumva pe net?

| deearose99 a răspuns:

Hey AmyGirl, poti sa-mi zici si mie unde ai vazut filmul Titanic 3? vreau sa-l vad si eu