| andr33Andr3 a întrebat:

Ati fost dezamagiti de Sasuke cand l-a omorat pe Itachi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar am plans si eu, vorba lui Gabi87, dar ma asteptam sa o faca. Pana la urma asta l-a motivat toata viata, pentru asta a trait. Normal nu e corect ce a facut, dar trebuie sa recunoastem Sasuke a devenit un personaj negativ in Naruto.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andr33Andr3 explică:

Totusi chiar daca a ajuns un personaj negativ, tot Sasuke e preferatul meu, era de cand aveam 8 ani si acum am 12 si tot va fi:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai foarte bine ca iti place. Si mie mereu mi-au placut numa personajele negative din Naruto laughing

| Myuu a răspuns:

Da foarte! Itachi e personajul meu favorit din toata seria pe langa Naruto.

| Allx_5841 a răspuns:

Fratilor practic sasuke nu l-a omorat pe itachi...itachi a murit caci asa a dorit el pentru a-l face pe sasuke mai puternic din dorinta lui de frate mai mare si pentru ca stia ca sasuke il va ucide intr-o zi pe Danzou si va razbuna tot clanul uchiha

| RoseQueen a răspuns:

Pana sa aflu adevarul despre Itachi, cred ca as fi dat petrecere daca facea asta.Acum insa, cu toate ca m-am asteptat sa faca asa ceva intr-o zi, sunt putin dezamagita de el.Mi-a placut de el inca de cand a aparut animeul aici si atunci aveam cam 8 ani.Acum am 13 si inca il plac,oricum,eu am inclinatie spre personaje negative, asa ca mi-am gasit un alter-ego perfect, doar ca e baiat.