| gemeni6226 a întrebat:

Ati vazut dosarele X? O parere? Eu le-am vazut tare demult si acum mi-a venit cheful sa-l revad.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da am vazut tot serialul cap coada de 2 ori cred, vedeti ca sunt si niste serii mai noi si anume seria 10 si seria 11, aceste sunt un fel de continuari dupa ani si ani de zile (2016-2018) in care serialul se terminase prin 2002.
Un serial minunat in opinia mea care este facut de o asa maniera ca zici daca nu cumva cei care l-au creat nu au avut acces la ceva dosare secrete.
Pe de alta parte din cele peste 200 de episoade la modul general, nu toate sunt despre acelasi lucru, unele au continuare, altele nu, am vazut si episoade care sunt cu iz comic, si nu cred ca ma inseala memoria.
In opinia mea unul dintre cele mai bune seriale SF, dintre cele clasice, foarte bun la vremea lui. Chiar merita revizionat!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putin... mai mult imi aduc aminte de unu care canta la pian si la un moment dat se ilumineaza burta si iese un vierme enorm din gura. Dimineata vedeam filmul mancand cereale. Al naibii nu uit scenariu ala nici dupa 30 ani

| gemeni6226 explică (pentru mgtow):

Inca nu am ajuns la acel episod dar imi aduc amintelaughing

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar, doar după ce bag e-mailul și parola și bifez căsuța de „Păstrează-mă logat pentru 7 zile", deși parcă de multe ori incepe trollingul încă de la logarea în cont.

| gemeni6226 explică (pentru Celcestietot):

Eu am salvat pe dvd seria 1 si doi nu pe net ma uit.

| Liviu a răspuns:

Este frumos, iti recomand un serial ceva mai SF the vampire diaries, era bine vazut prin anii 2016 2017 happy

| gemeni6226 explică (pentru Liviu):

Nu stiu daca e frumos dar e interesant si daca dai aici pe search(fenomene paranormale) cauta intrebari si raspunsuri o sa vezi ca sunt membrii ai acestei comunitati care au avut parte de asemenea fenomene.Chiar nu de mult am gasit insemnarile unui membru TPU care are blog propriu foarte interesant inca din anul 2010 pana in zilele noastre.

| gemeni6226 explică (pentru zilog):

Da nu numai ca am vazut dar si am twin peaks pe dvd nu m-as mai uita la el altul nici sa ma plateasca am vazut acus 20 de ani si 2 saptamini nu am fost buna de nimic tot vedeam ca apare necuratul din podea si zboara peste pat catre mine.Ms,nu mai imi doresc desi este cel mai interesant si cel mai infricosator serial din punct de vedere psihic pe care l-am vazut vreodata.Eu la inceput credeam ca e vorba doar de descoperirea faptasului unei crime si m-a captivat primul episod apoi din curiozitate m-am uitat si la al doilea si tot asa.M-a costat foarte mult curiozitatea precum ziceam 2 saptamini dupa nu eram buna de nimic.

| zilog a răspuns:

Daca erai de vasta mea te-aș fi invitat să îl vedem impreună

Răspuns utilizator avertizat