| thelordoftime a întrebat:

Ati vazut filmul piranha 2010 (acum i se mai zice piranha 3d). Cum vi s-a parut? Dupa parerea mea daca nu l-ati vazut mai bine nu o faceti!
pentru cei care vor filme de groaza luati-l pe cel mai rau pe care l-ati vazut x 10=piranha

Răspuns Câştigător
| ando3 a răspuns:

Waa. Eu chiar alaltaieri l`am vazut smug. Mie mi-a placut. mi-a parut bine cand am vazut toate parasutele alea sfasiate rolling on the floor). Totul s`a rezumat numai pe sange. straight face Mi s`a facut putin pielea de gaina cand am vazut toate trupurile alea sfasiate plutind...dar tot mi-a placut! laughing.

1 răspuns:
| Nousername a răspuns:

M-am uitat la film,si sincer mi s-a parut dragut.Ce nu mi-a placut a fost actoria care mi s-a parut proasta, stiam mereu ce va urma, si sfarsitul a fost ca in desene animate.
Dar nu pot sa zic ca a fost un film rau ...Probabil ca a fost destul de slab.Dar unii zic ca s-a exagerat cu sangele, eu nu cred asta.De ce zici ca a fost rau? Te-a speriat? Mie mi s-a parut si amuzant, era si la categoria comedie.laughing Funda?