| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul Ultima casa pe stanga?
Merge?
Te sperie?
Ca e ziua mea acusi si vreau sa il vad cu prietenele! :* Fundita

Răspuns Câştigător
| Annalina99 a răspuns:

E un fil ok.Nu te sperie....La multi multi ani.Sa ai o aniversare placuta.

| Teodora201 a răspuns (pentru Annalina99):

Iti multumesc foarte mult :*!

3 răspunsuri:
| Alinu7 a răspuns:

Salut.Nu e cine stie ce, Nu te sperie, mai mult te tine in suspans

| leiciu a răspuns:

Daca vreti un film ce groaza incercati ceva gen Drag me to hell/Final Destination sau Messengers 2: The Scarecrow(Trailer http://www.cinemarx.ro/......38630.html ). Observatie :Drag me to hell este cam scarbos si Messengers 2: The Scarecrow este de 15 ani. Cel mai cuminte este Final Destination.Bafta! Sa fiti speriate!